Pro Plan Total Care Kitten Chicken & Rice Formula

Pro Plan Total Care Kitten Chicken & Rice Formula
Customer Ratings: 5 stars
Buy Now
My wife and I foster cats for a local shelter. The cat snacks average about $.75 an ounce,much too expensive for a multi-cat household. We mix the Pro Plan kitten food with regular cat food and put it in a separate container. It changes the taste of the regular food enough so that the cats love it as a treat, and it costs much less. Plus we have it on hand if we're given a kitten to foster.

Click Here For Most Helpful Customer Reviews >>

0 comments:

Post a Comment